Uniwersytet w Siedlcach - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Program studiów II stopnia na kierunku biologia stacjonarne

Informacje o programie studiów

Kod: UPH-WR-BIO-SU
Nazwa: Program studiów II stopnia na kierunku biologia stacjonarne
Tryb studiów: stacjonarne
Rodzaj studiów: drugiego stopnia
Czas trwania: studia 2-letnie
Kierunki, specjalności i specjalizacje poznawane w ramach wszystkich toków nauczania programu (w przypadku tego programu zdefiniowano tylko jeden możliwy tok nauczania). Kierunki: biologia
Kierunki, specjalności i specjalizacje poznawane tylko w ramach niektórych toków nauczania programu (związane z konkretnymi etapami). Kierunki do
wyboru:
biologia biologia z analityką
biologia biologia nauczycielska
biologia biologia środowiska z ekoturystyką
biologia zarządzanie środowiskiem
Jednostki organizacyjne oferujące ten program studiów Jednostki: Wydział Nauk Ścisłych i Przyrodniczych (od Z2019/2020) [ inne programy w tej jednostce ]
Wydział Przyrodniczy (od Z1997/1998 do L2018/2019) [ inne programy w tej jednostce ]

Jeśli interesują Cię konkretne, indywidualne wymagania, jakie musisz spełnić na aktualnym etapie studiów, to zajrzyj do modułu zaliczeń etapów:

moje zaliczenia etapów

Główny tok nauczania

Pozostałe toki nauczania

Dodatkowe informacje

Warunki przyjęcia:

Posiadanie dyplomu licencjata kierunku biologia lub kierunków pokrewnych, dyplomu inżyniera kierunków pokrewnych.W przypadku innych kierunków studiów- obowiązuje pozytywna ocena z rozmowy kwalifikacyjnej.

Możliwe do uzyskania certyfikaty:
  • magister
Uprawnienia zawodowe: (brak danych)
Dalsze studia:

- możliwość ubiegania się o przyjęcie do szkoły doktorskiej; - możliwość ubiegania się o przyjęcie na studia podyplomowe.

Treści nauczania:
Semestr zimowy 2016/2017 - ...

Efekty dla kierunku biologia, określone w załączniku nr 3 do uchwały nr 30/2017 Senatu Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach z dnia 24 maja 2017 roku w sprawie określenia opisu efektów kształcenia dla kierunków studiów prowadzonych w Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach oraz program studiów określony uchwałą nr 188/2017 Rady Wydziału Przyrodniczego z dnia 21 czerwca 2017 roku w sprawie uchwalenia programu studiów na kierunku Biologia studia stacjonarne II-stopnia.

Treści nauczania:
Semestr zimowy 2012/2013 - Semestr letni 2015/2016

Efekty dla kierunku biologia, określone w załączniku nr 4 do uchwały nr 28/2012 Senatu Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach z dnia 30 maja 2012 roku w sprawie określenia opisu efektów kształcenia dla kierunków studiów prowadzonych w Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach oraz program studiów określony uchwałą nr 155/2015 Rady Wydziału Przyrodniczego z dnia 13 maja 2015 roku w sprawie uchwalenia programu studiów na kierunku Biologia studia stacjonarne II-stopnia.

kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.0.0-09ffcd8d3 (2023-10-16)