Plan zajęć przedmiotu Wychowanie fizyczne [UPH-WF1] Semestr letni 2015/2016
Ustawienia planu
Poniedziałek
Krystyna Poduch
11:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala Sala gimnastyczna, budynek nr SW
Ewelina Gutkowska-Wyrzykowska
11:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala Sala gimnastyczna, budynek nr SW
Lech Poduch
11:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala Sala gimnastyczna, budynek nr SW
Krystyna Poduch
12:30
Ćwiczenia, grupa 6
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala Sala gimnastyczna, budynek nr SW
Ewelina Gutkowska-Wyrzykowska
12:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala Sala gimnastyczna, budynek nr SW
Lech Poduch
12:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala Sala gimnastyczna, budynek nr SW
Ewelina Gutkowska-Wyrzykowska
14:00
Ćwiczenia, grupa 7
każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30
Sala Sala gimnastyczna, budynek nr SW
Wtorek
Lech Poduch
8:00
Ćwiczenia, grupa 11
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala Sala gimnastyczna, budynek nr SW
Krystyna Poduch
8:00
Ćwiczenia, grupa 10
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala Sala gimnastyczna, budynek nr SW
Ewelina Gutkowska-Wyrzykowska
8:00
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala Sala gimnastyczna, budynek nr SW
Lech Poduch
9:30
Ćwiczenia, grupa 13
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala Sala gimnastyczna, budynek nr SW
Krystyna Poduch
9:30
Ćwiczenia, grupa 12
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala Sala gimnastyczna, budynek nr SW
Dariusz Izdebski
9:30
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala Sala gimnastyczna, budynek nr SW
Lech Poduch
11:00
Ćwiczenia, grupa 16
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala Sala gimnastyczna, budynek nr SW
Dariusz Izdebski
11:00
Ćwiczenia, grupa 15
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala Sala gimnastyczna, budynek nr SW
Krystyna Poduch
11:00
Ćwiczenia, grupa 14
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala Sala gimnastyczna, budynek nr SW
Dariusz Izdebski
12:30
Ćwiczenia, grupa 18
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Sala Sala gimnastyczna, budynek nr SW
Ewelina Gutkowska-Wyrzykowska
12:30
Ćwiczenia, grupa 17
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Sala Sala gimnastyczna, budynek nr SW
Ewelina Gutkowska-Wyrzykowska
14:00
Ćwiczenia, grupa 20
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala Sala gimnastyczna, budynek nr SW
Dariusz Izdebski
14:00
Ćwiczenia, grupa 19
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala Sala gimnastyczna, budynek nr SW
Środa
Czwartek
Wiesław Augustyniak
8:00
Ćwiczenia, grupa 23
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala Sala gimnastyczna, budynek nr SW
Lech Poduch
8:00
Ćwiczenia, grupa 22
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala Sala gimnastyczna, budynek nr SW
Ewelina Gutkowska-Wyrzykowska
8:00
Ćwiczenia, grupa 21
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala Sala gimnastyczna, budynek nr SW
Lech Poduch
9:30
Ćwiczenia, grupa 25
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala Sala gimnastyczna, budynek nr SW
Ewelina Gutkowska-Wyrzykowska
9:30
Ćwiczenia, grupa 24
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala Sala gimnastyczna, budynek nr SW
Piątek
Ewelina Gutkowska-Wyrzykowska
8:00
Ćwiczenia, grupa 27
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala Sala gimnastyczna, budynek nr SW
Lech Poduch
8:00
Ćwiczenia, grupa 26
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala Sala gimnastyczna, budynek nr SW
Ewelina Gutkowska-Wyrzykowska
9:30
Ćwiczenia, grupa 29
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala Sala gimnastyczna, budynek nr SW
Lech Poduch
9:30
Ćwiczenia, grupa 28
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala Sala gimnastyczna, budynek nr SW
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Studium Wychowania Fizycznego