| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | 8:00, gr.3 Ćwiczenia (s.Sala gimnastyczna), Krystyna Poduch | 8:00, gr.2 Ćwiczenia (s.Sala gimnastyczna), Dariusz Izdebski | 8:00, gr.1 Ćwiczenia (s.Sala gimnastyczna), Lech Poduch | | 8:00, gr.16 Ćwiczenia (s.Sala gimnastyczna), Dariusz Izdebski | 8:00, gr.15 Ćwiczenia (s.Sala gimnastyczna), Ewelina Gutkowska-Wyrzykowska | 8:00, gr.14 Ćwiczenia (s.Sala gimnastyczna), Krystyna Poduch | | 8:00, gr.22 Ćwiczenia (s.Sala gimnastyczna), Ewelina Gutkowska-Wyrzykowska | 8:00, gr.21 Ćwiczenia (s.Sala gimnastyczna), Lech Poduch | 8:00, gr.20 Ćwiczenia (s.Sala gimnastyczna), Krystyna Poduch | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 9:30, gr.6 Ćwiczenia (s.Sala gimnastyczna), Krystyna Poduch | 9:30, gr.5 Ćwiczenia (s.Sala gimnastyczna), Dariusz Izdebski | 9:30, gr.4 Ćwiczenia (s.Sala gimnastyczna), Lech Poduch | | 9:30, gr.19 Ćwiczenia (s.Sala gimnastyczna), Dariusz Izdebski | 9:30, gr.18 Ćwiczenia (s.Sala gimnastyczna), Ewelina Gutkowska-Wyrzykowska | 9:30, gr.17 Ćwiczenia (s.Sala gimnastyczna), Krystyna Poduch | | 9:30, gr.24 Ćwiczenia (s.Sala gimnastyczna), Dariusz Izdebski | 9:30, gr.23 Ćwiczenia (s.Sala gimnastyczna), Krystyna Poduch | | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | 11:00, gr.9 Ćwiczenia (s.Sala gimnastyczna), Ewelina Gutkowska-Wyrzykowska, Krystyna Poduch | 11:00, gr.8 Ćwiczenia (s.Sala gimnastyczna), Wiesław Augustyniak | 11:00, gr.7 Ćwiczenia (s.Sala gimnastyczna), Lech Poduch | | | 11:00, gr.27 Ćwiczenia (s.Sala gimnastyczna), Ewelina Gutkowska-Wyrzykowska | 11:00, gr.26 Ćwiczenia (s.Sala gimnastyczna), Dariusz Izdebski | 11:00, gr.25 Ćwiczenia (s.Sala gimnastyczna), Wiesław Augustyniak | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 12:30, gr.12 Ćwiczenia (s.Sala gimnastyczna), Ewelina Gutkowska-Wyrzykowska | 12:30, gr.11 Ćwiczenia (s.Sala gimnastyczna), Wiesław Augustyniak | 12:30, gr.10 Ćwiczenia (s.Sala gimnastyczna), Lech Poduch | | | 12:30, gr.30 Ćwiczenia (s.Sala gimnastyczna), Ewelina Gutkowska-Wyrzykowska | 12:30, gr.29 Ćwiczenia (s.Sala gimnastyczna), Dariusz Izdebski | 12:30, gr.28 Ćwiczenia (s.Sala gimnastyczna), Ewelina Gutkowska-Wyrzykowska | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | 14:00, gr.13 Ćwiczenia (s.Sala gimnastyczna), Ewelina Gutkowska-Wyrzykowska | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|